2025. december 15.-én reggel megtartottuk az első online édességlabort az Iskola Másként hét keretében.
Ez alkalommal 82 résztvevő betekintést nyert, hogy a zselatin hogyan fejti ki hatását és a karamell képződés elméletével is megismerkedett. Ezt követően Olteán Éva és Bilibók Katalin tanárok utasításait követve mindenki egy adag sós karamella öntetet és különböző ízesítésű gumicukrokat készített.
Boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!
2026. március 26-án, csütörtökön kezdődött Pitești-en a programozók országos megmérettetése.
A 2026. március 27-28. között megrendezett Tudományos Diákkörök Kárpát-medencei Konferencia (TUDOK) döntőjének idén a pécsi Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma adott otthont.
2026. március 24-én délután négy beszélgetésen vehettek részt az érdeklődők. Lehetőségük volt kérdezni is a tanároktól a témákkal kapcsolatosan.