Ebben a hónapban jutott tudomásomra, hogy a Romániai Magyar Pedagógus Szövetség (RMPSZ) a fiatal tehetségeknek járó Bolyai Farkas díjjal tüntet ki előző évi eredményeim alapján.
Ezt én nagy megtiszteltetésnek éreztem, hiszen évfolyamonként egy diák kaphatja meg. Az ünnepségre 2011. október 15.-én került sor a szovátai Teleki Oktatási Központban, ahol a diákok mellet neves erdélyi magyar tanárokat is kitüntettek.
Ezen díj talán a legnagyobb eddigi elismerés, aminek birtokosa lehetek, és ezúton is köszönöm a matematikatanárok bizalmát.
Sandy Endre Kristóf, XII. E
http://szekelyhon.ro/magazin/a-legjobb-tizenkettedikes-erdelyi-matekos
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.