MÁG TV projekten vettek részt az érdeklődő diákok az iskola másként hét keretén belül.
Az iskola másként hét keretén belül április 23-án és 24-én az érdeklődő diákok részt vehettek a MÁG tévé projekten. A részt vevő csapatok feladata egy rövid tévéműsor elkészítése volt angol nyelven, hírekkel, reklámmal, interjúval, riporttal.
Második nap a többnyire diákokból álló nézőközönség tapssal, a szervezők oklevelekkel és csokival jutalmazták a műsorok készítőit.
A videóanyagok vágása, szerkesztése, 10 perces műsorokká tömörítése az alkotók kreativitását, szellemességét bizonyította.
2026. március 26-án, csütörtökön kezdődött Pitești-en a programozók országos megmérettetése.
A 2026. március 27-28. között megrendezett Tudományos Diákkörök Kárpát-medencei Konferencia (TUDOK) döntőjének idén a pécsi Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma adott otthont.
Idén első alkalommal vett részt iskolánk a Fiatalok a Nemzetért Alapítvány által szervezett "Ott, ahol múlt él- Barangolás a magyar emlékezet földjén" című Kárpát-medencei tanulmányi versenyen.