Diákjaink vettek részt az országos társadalomtudományok tantárgyversenyen logika, érveléstan és kommunikáció tantárgyból Nagybányán 2024. április 28. – május 1. között
Az országos társadalomtudományi tantárgyversenyen a megyei szinten elért eredmények és
helyezések alapján Hargita megyét logika, érveléstan és kommunikáció tantárgyból az idei
tanévben is iskolánk diákjai képviselték, ezúttal ketten. Ferencz Kincső és András Tímea a
Márton Áron Főgimnázium X.B (társadalomtudományok) osztály tanulói. A
tantárgyversenynek a nagybányai Mihai Eminescu Főgimnázium adott otthont. A tanulók
felkészítőtanára dr. Tódor Imre.
Gratulálunk a tanulók aktív felkészüléséhez, részvételéhez!
További sikereket kívánunk a tanulmányaikhoz!
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.