A Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Versenyt idén is Sepsiszentgyörgyön rendezték meg november 15-17. között.
A Kriza János Országos Balladamondó, Balladaéneklő és Mesemondó Versenyt idén is Sepsiszentgyörgyön rendezték meg november 15-17. között.
A balladamondók között vett részt a versenyen Bencsik Veronika, iskolánk XI. B osztályos tanulója, aki a Gyönyörű Bán Kata című ballada előadásával III. díjat nyert.
Gratulálunk a szép eredményhez!
A Babeș-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Magyar Intézete által szervezett Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenyének (KÜTV) döntőjén idén is kiemelkedő eredményt értek el diákjaink.
2026. április 17-18-án két fizikaversenyen is részt vettünk Kolozsváron: a MIFIZ versenyen és a Vermes Miklós Fizikaverseny országos szakaszán.
Április 16-án osztályfőnöki óránkat iskolánk egyik legszebb helyszínén tartottuk, a Micsurin-kertben.