Biológia megyei versenyek

2025-03-26

Az utóbbi időben került sor a Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyversenyre és a Gelei József Országos Biológiai tantárgyverseny megyei szakaszaira.

Biológia megyei versenyek

A Bolyai Farkas Multidiszciplináris Tantárgyverseny megyei szakaszán március 10-én növény és állatfiziológia szekcióján iskolánk 2 tanulója vett részt:

  • Hompoth Beáta-Karina (X.C)
  • Mezei Hunor (X.C),

Hompoth Beáta- Karina I. helyezést ért el és így képviseli iskolánkat az országos szakaszon.

A Gelei József Országos Biológiai Tantárgyverseny megyei szakaszán március 26-án  4 diák képviselte iskolánkat:

  • Hompoth Beáta-Karina (X.C),
  • Mezei Hunor (X.C),
  • Varga Petra (X.F)
  • Kelemen Anita (X.E).

Hompoth Beáta-Karina II. helyezést ért el.

Szívből gratulálunk minden versenyzőnek!

Felkészítő tanár: Gál Emese

Resztoratív szemlélet
2026-01-09

Tartalmas és rendkívül letisztult háromnapos képzésen vett részt 2026. január 7–9. között tizenegy kollégánk a Jakab Antal Tanulmányi Házban, ráadásul nem akárkivel: Vidia Negrea, a resztoratív szemlélet egyik legismertebb és legelismertebb szakembere vezette a tréninget.

Tegnap nélküli nap
2025-12-20

2025. december 15.-én Nagy Péter “Tegnap nélküli nap” című előadása gondolatébresztő volt mindenki számára.

A X.D az Iskola Másként hete
2025-12-19

Az Iskola másként hét egyik nagy előnye, hogy szabadon megválaszthatjuk a periódust. Hasznos és tartalmas másként tevékenységgel megtölteni ezt a hetet nem mindig könnyű, de az elmúlt évek tapasztalataiból kiindulva vagy a sikeres projektekre gondolva lelkesen szervezkedünk valamennyien, hogy diákjaink sok új tapasztalatot szerezzenek ezeken a napokon.