Iskolánk idén először vett részt a Aranka György Nyelv- és Beszédművelő Versenyen, amelyet Kolozsváron, az Apáczai Csere János Elméleti Líceumban rendeztek meg március 20-22 között.
Gratulálunk Sára Veronikának és Vezsenyi Zselykének, akik az írásbeli feladatlap sikeres megoldását követően, a szabadon választott és a kötelező vers igényes előadásával kategóriájukban dicséretben részesültek!
Versenyzőink:
Édes anyanyelvünk: Ambrus-Mátyás Kincső, Kolcsár Tímea
Szép beszéd: Erőss Eszter, Fazakas Zsanett
Versben bujdosó: Sára Veronika, Vezsenyi Zselyke
Büszkék vagyunk rátok!
Csonta Noémi magyartanár
Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.
Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.