A Márton Áron Gimnázium névadása 25. évfordulója alkalmából 2015. május 9-én, szombaton 9.30 órai kezdettel az iskola dísztermében ft. Kovács Gergely szentté avatási posztulátor (Róma) Tanítása és példája világító jel címmel előadást tart Isten szolgája, Márton Áron püspök munkásságáról, szellemiségéről.
A rendezvény nyitott , szeretettel várunk minden érdeklődőt!
Márton Áron Gimnázium vezetősége Piarista Tanulmányi Ház
A 2026/2027 tanévre a transzferkérések leadásának határidejét és a különbözeti vizsgák programját a mellékelt dokumentumokban találják.
Az amerikai szervezőkkel folytatott egyeztetések, valamint a program iránt mutatkozó kiemelkedő érdeklődés alapján a fogadó fél úgy döntött, hogy összesen 46 diák számára biztosít részvételi lehetőséget.