2011. január 21-én, pénteken került megrendezésre az immár hagyományos szülői bál, a Szülői Bizottság és az Igazgatóság szervezésében.
Az ünnepélyes megnyitóbeszédet Varga László igazgató és Duda Tihamér szülőbizottsági elnök tartotta. Ez után került sor a szereplésre: az idén is fellépett iskolánk néptánccsoportja, a Zsigora (széki táncrendet mutattak be, a táncokat betanította: Gábos Endre a Hargita Nemzeti Székely Népi Együttes szólótáncosa), majd meglepetésként a mintegy 20 tanárt számláló kórus népdalokat énekelt.

" /> 2011. január 21-én, pénteken került megrendezésre az immár hagyományos szülői bál, a Szülői Bizottság és az Igazgatóság szervezésében.
Az ünnepélyes megnyitóbeszédet Varga László igazgató és Duda Tihamér szülőbizottsági elnök tartotta. Ez után került sor a szereplésre: az idén is fellépett iskolánk néptánccsoportja, a Zsigora (széki táncrendet mutattak be, a táncokat betanította: Gábos Endre a Hargita Nemzeti Székely Népi Együttes szólótáncosa), majd meglepetésként a mintegy 20 tanárt számláló kórus népdalokat énekelt.

" /> 2011. január 21-én, pénteken került megrendezésre az immár hagyományos szülői bál, a Szülői Bizottság és az Igazgatóság szervezésében.
Az ünnepélyes megnyitóbeszédet Varga László igazgató és Duda Tihamér szülőbizottsági elnök tartotta. Ez után került sor a szereplésre: az idén is fellépett iskolánk néptánccsoportja, a Zsigora (széki táncrendet mutattak be, a táncokat betanította: Gábos Endre a Hargita Nemzeti Székely Népi Együttes szólótáncosa), majd meglepetésként a mintegy 20 tanárt számláló kórus népdalokat énekelt.

" />

Szülők Farsangi Bálja

2011-01-22

2011. január 21-én, pénteken került megrendezésre az immár hagyományos szülői bál, a Szülői Bizottság és az Igazgatóság szervezésében.
Az ünnepélyes megnyitóbeszédet Varga László igazgató és Duda Tihamér szülőbizottsági elnök tartotta. Ez után került sor a szereplésre: az idén is fellépett iskolánk néptánccsoportja, a Zsigora (széki táncrendet mutattak be, a táncokat betanította: Gábos Endre a Hargita Nemzeti Székely Népi Együttes szólótáncosa), majd meglepetésként a mintegy 20 tanárt számláló kórus népdalokat énekelt.

A bált a Zsigora együttes nyitotta meg, bevonva a közös táncba a tanárokat és a szülőket is.

Sok érdekes és értékes tombolatárgyat kisorsoltunk, majd hajnalig tartott a bál.

Mindenkinek köszönök mindennemű segítséget!

 

Juhász-András Réka, igazgatóhelyettes

 

Képek az alábbi linken:

http://szekelyhon.ro/galeriak/view/822/szulok-farsangi-balja-a-marton-aron-gimnaziumban

A Márton Áron Egyesület támogatása
2026-06-18

Hálásan köszönjük mindazoknak, akik személyi jövedelemadójuk 3,5%-át a Márton Áron Egyesület javára ajánlották fel. Támogatásuk révén továbbra is diákjaink javát szolgáló oktatási, kulturális és közösségi programokat valósíthatunk meg.

Labdarúgók az iskolánkban
2026-06-18

Az elmúlt tanévben az FK színeiben szereplő fiatal labdarúgóink nemcsak a tanulmányi feladataikban, hanem a sportpályán is helytálltak.

A Ballagás programja
2026-05-27

A végzőseinket 2026. május 29-én búcsúztatjuk. Ünnepeljenek velünk!